MW-02-03-G-D-157-146
Part Number:
MW-02-03-G-D-157-146
Description:
CONN HDR 4POS 0.039 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.303" (7.696mm)
Length - Post (Mating) :
0.146" (3.708mm)
Length - Stack Height :
0.157" (3.988mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)