MW-02-03-G-D-160-080
Part Number:
MW-02-03-G-D-160-080
Description:
CONN HDR 4POS 0.039 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.240" (6.096mm)
Length - Post (Mating) :
0.080" (2.032mm)
Length - Stack Height :
0.160" (4.064mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)