MW-02-03-G-D-177-065
Part Number:
MW-02-03-G-D-177-065
Description:
CONN HDR 4POS 0.039 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.242" (6.147mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.177" (4.496mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)