MW-02-03-G-D-197-100
Part Number:
MW-02-03-G-D-197-100
Description:
CONN HDR 4POS 0.039 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.297" (7.544mm)
Length - Post (Mating) :
0.100" (2.540mm)
Length - Stack Height :
0.197" (5.004mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)