MW-02-03-G-D-204-106
Part Number:
MW-02-03-G-D-204-106
Description:
CONN HDR 4POS 0.039 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.310" (7.874mm)
Length - Post (Mating) :
0.106" (2.692mm)
Length - Stack Height :
0.204" (5.182mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)