MW-03-03-G-D-100-090
Part Number:
MW-03-03-G-D-100-090
Description:
CONN HDR 6POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.190" (4.826mm)
Length - Post (Mating) :
0.090" (2.286mm)
Length - Stack Height :
0.100" (2.540mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)