MW-03-03-G-D-100-210
Part Number:
MW-03-03-G-D-100-210
Description:
CONN HDR 6POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.310" (7.874mm)
Length - Post (Mating) :
0.210" (5.334mm)
Length - Stack Height :
0.100" (2.540mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)