MW-07-03-L-D-112-065
Part Number:
MW-07-03-L-D-112-065
Description:
CONN HDR 14POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.177" (4.496mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.112" (2.845mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)