MW-02-03-L-D-150-075
Part Number:
MW-02-03-L-D-150-075
Description:
CONN HDR 4POS 0.039 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.225" (5.715mm)
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.150" (3.810mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)