FFSD-17-S-14.50-01-N
Part Number:
FFSD-17-S-14.50-01-N
Connector Type :
Socket to Cable
Features :
Polarizing Key
Length :
1.21' (368.30mm)
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)