FW-12-05-G-D-478-065
Part Number:
FW-12-05-G-D-478-065
Description:
CONN HDR 24POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.543" (13.792mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.478" (12.141mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)