MW-07-03-G-D-124-100
Part Number:
MW-07-03-G-D-124-100
Description:
CONN HDR 14POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.224" (5.690mm)
Length - Post (Mating) :
0.100" (2.540mm)
Length - Stack Height :
0.124" (3.150mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)