MW-07-03-G-D-236-073
Part Number:
MW-07-03-G-D-236-073
Description:
1.00 MM FLEX STACK, FLEXIBLE MIC
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.309" (7.849mm)
Length - Post (Mating) :
0.073" (1.854mm)
Length - Stack Height :
0.236" (5.994mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)