FW-10-05-G-D-421-065-A
Part Number:
FW-10-05-G-D-421-065-A
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Length - Overall Pin :
0.486" (12.344mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.421" (10.693mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)