FFSD-10-D-05.91-01-N-RN2
Part Number:
FFSD-10-D-05.91-01-N-RN2
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.492' (150.00mm, 5.91")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)