FFMD-17-T-03.70-01-N
Part Number:
FFMD-17-T-03.70-01-N
Length :
0.308' (94.00mm, 3.70")
Number of Positions :
34
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)