MW-06-03-L-D-130-070-A
Part Number:
MW-06-03-L-D-130-070-A
Description:
CONN HDR 12POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.200" (5.080mm)
Length - Post (Mating) :
0.070" (1.778mm)
Length - Stack Height :
0.130" (3.302mm)
Number of Positions :
12
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)