FW-10-05-L-D-347-140
Part Number:
FW-10-05-L-D-347-140
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Length - Overall Pin :
0.487" (12.370mm)
Length - Post (Mating) :
0.140" (3.556mm)
Length - Stack Height :
0.347" (8.814mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)