MW-06-03-G-D-236-065
Part Number:
MW-06-03-G-D-236-065
Description:
CONN HDR 12POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.301" (7.645mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.236" (5.994mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)