MW-05-03-G-D-140-080-A
Part Number:
MW-05-03-G-D-140-080-A
Description:
CONN HDR 10POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.220" (5.588mm)
Length - Post (Mating) :
0.080" (2.032mm)
Length - Stack Height :
0.140" (3.556mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)