FW-08-05-G-D-517-149
Part Number:
FW-08-05-G-D-517-149
Length - Overall Pin :
0.666" (16.916mm)
Length - Post (Mating) :
0.149" (3.785mm)
Length - Stack Height :
0.517" (13.132mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)