FW-08-05-G-D-540-079
Part Number:
FW-08-05-G-D-540-079
Length - Overall Pin :
0.619" (15.723mm)
Length - Post (Mating) :
0.079" (2.007mm)
Length - Stack Height :
0.540" (13.716mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)