IDSD-12-D-24.50-P24-R
Part Number:
IDSD-12-D-24.50-P24-R
Color :
Multiple, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Contact Finish :
Gold
Length :
2.04' (622.30mm)
Number of Positions :
24
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)