MW-04-03-G-D-109-065
Part Number:
MW-04-03-G-D-109-065
Description:
1.00 MM FLEX STACK, FLEXIBLE MIC
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.174" (4.420mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.109" (2.769mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)