MW-04-03-G-D-129-157
Part Number:
MW-04-03-G-D-129-157
Description:
CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.286" (7.264mm)
Length - Post (Mating) :
0.157" (3.988mm)
Length - Stack Height :
0.129" (3.277mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)