MW-04-03-G-D-148-065
Part Number:
MW-04-03-G-D-148-065
Description:
CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.213" (5.410mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.148" (3.759mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)