MW-03-03-G-D-218-080
Part Number:
MW-03-03-G-D-218-080
Description:
CONN HDR 6POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.298" (7.569mm)
Length - Post (Mating) :
0.080" (2.032mm)
Length - Stack Height :
0.218" (5.537mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)