MW-03-03-G-D-145-082
Part Number:
MW-03-03-G-D-145-082
Description:
CONN HDR 6POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.227" (5.766mm)
Length - Post (Mating) :
0.082" (2.083mm)
Length - Stack Height :
0.145" (3.683mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)