MW-04-03-L-D-095-082
Part Number:
MW-04-03-L-D-095-082
Description:
CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.177" (4.496mm)
Length - Post (Mating) :
0.082" (2.083mm)
Length - Stack Height :
0.095" (2.413mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)