AW-05-03-G-D-195-080
Part Number:
AW-05-03-G-D-195-080
Description:
0.80 MM FLEX STACK SMT MICRO BOA
Length - Post (Mating) :
0.080" (2.032mm)
Length - Stack Height :
0.195" (4.953mm)
Pitch :
0.031" (0.80mm)
Row Spacing :
0.047" (1.20mm)