AW-05-03-G-D-185-120
Part Number:
AW-05-03-G-D-185-120
Description:
0.80 MM FLEX STACK SMT MICRO BOA
Length - Post (Mating) :
0.120" (3.050mm)
Length - Stack Height :
0.185" (4.700mm)
Pitch :
0.031" (0.80mm)
Row Spacing :
0.047" (1.20mm)