FW-04-05-G-D-327-185
Part Number:
FW-04-05-G-D-327-185
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Length - Overall Pin :
0.512" (13.005mm)
Length - Post (Mating) :
0.185" (4.699mm)
Length - Stack Height :
0.327" (8.306mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)