FFSD-05-D-05.50-01-N-D04
Part Number:
FFSD-05-D-05.50-01-N-D04
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.458' (139.70mm, 5.50")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)