FW-05-05-L-D-287-384-A
Part Number:
FW-05-05-L-D-287-384-A
Description:
CONN HDR 10POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.671" (17.043mm)
Length - Post (Mating) :
0.384" (9.754mm)
Length - Stack Height :
0.287" (7.290mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)