FFSD-15-D-09.25-01-N
Part Number:
FFSD-15-D-09.25-01-N
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key
Length :
0.771' (234.95mm, 9.25")
Number of Positions :
30
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)