FW-05-05-G-D-410-100
Part Number:
FW-05-05-G-D-410-100
Description:
CONN HDR 10POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.510" (12.954mm)
Length - Post (Mating) :
0.100" (2.540mm)
Length - Stack Height :
0.410" (10.414mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)