JW-06-04-T-S-625-009
Part Number:
JW-06-04-T-S-625-009
Length - Overall Pin :
0.724" (18.400mm)
Length - Post (Mating) :
0.009" (0.229mm)
Length - Stack Height :
0.625" (15.875mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.156" (3.96mm)