TCSD-22-D-07.80-01-L-N
Part Number:
TCSD-22-D-07.80-01-L-N
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key
Length :
0.650' (198.12mm, 7.80")
Number of Positions :
44
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)