FW-02-03-G-D-258-065
Part Number:
FW-02-03-G-D-258-065
Description:
CONN HDR 4POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.323" (8.204mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.258" (6.553mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)