FW-02-03-G-D-158-197
Part Number:
FW-02-03-G-D-158-197
Description:
CONN HDR 4POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.355" (9.017mm)
Length - Post (Mating) :
0.197" (5.004mm)
Length - Stack Height :
0.158" (4.013mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)