FW-02-03-G-D-120-120
Part Number:
FW-02-03-G-D-120-120
Description:
CONN HDR 4POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.240" (6.096mm)
Length - Post (Mating) :
0.120" (3.048mm)
Length - Stack Height :
0.120" (3.048mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)