FW-02-03-G-D-185-085
Part Number:
FW-02-03-G-D-185-085
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Length - Overall Pin :
0.270" (6.858mm)
Length - Post (Mating) :
0.085" (2.159mm)
Length - Stack Height :
0.185" (4.699mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)