FW-02-03-G-D-250-130
Part Number:
FW-02-03-G-D-250-130
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Length - Overall Pin :
0.380" (9.652mm)
Length - Post (Mating) :
0.130" (3.302mm)
Length - Stack Height :
0.250" (6.350mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)