FW-02-03-G-D-085-065
Part Number:
FW-02-03-G-D-085-065
Description:
CONN HDR 4POS 0.05 STACK SMD
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.150" (3.810mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.085" (2.159mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)