FFSD-10-D-10.50-01-N-RN2
Part Number:
FFSD-10-D-10.50-01-N-RN2
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.875' (266.70mm, 10.50")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)