HPW-02-04-T-S-650-145
Part Number:
HPW-02-04-T-S-650-145
Length - Overall Pin :
0.885" (22.479mm)
Length - Post (Mating) :
0.145" (3.683mm)
Length - Stack Height :
0.650" (16.510mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.200" (5.08mm)