HPW-02-04-T-S-590-090
Part Number:
HPW-02-04-T-S-590-090
Length - Overall Pin :
0.770" (19.558mm)
Length - Post (Mating) :
0.090" (2.286mm)
Length - Stack Height :
0.590" (14.986mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.200" (5.08mm)