HPW-02-04-T-S-435-435
Part Number:
HPW-02-04-T-S-435-435
Length - Overall Pin :
0.960" (24.384mm)
Length - Post (Mating) :
0.435" (11.049mm)
Length - Stack Height :
0.435" (11.049mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.200" (5.08mm)