HPW-02-04-T-S-480-510
Part Number:
HPW-02-04-T-S-480-510
Length - Overall Pin :
1.080" (27.432mm)
Length - Post (Mating) :
0.510" (12.954mm)
Length - Stack Height :
0.480" (12.192mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.200" (5.08mm)