FW-02-03-L-D-135-070-TR
Part Number:
FW-02-03-L-D-135-070-TR
Description:
CONN HDR 4POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.205" (5.207mm)
Length - Post (Mating) :
0.070" (1.778mm)
Length - Stack Height :
0.135" (3.429mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)